- 1323427
- 38
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه خرید لوله های GRP با سایزه های 500 و 900 و 1200 میلیمتر ...
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:55:58
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری شهرقدس
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی نوبت اول؟
شهرداری شهرقدس در نظر دارد نسبت به خرید لوله های GRP با سایزه های 500 و 900 و 1200 میلیمتر و 3 عدد کوپلینگ فایبر گلاس با برآورد اولیه 2.665.050.000 ریال از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید
متقاضیان می توانند ظرف مدت 10 روز کاری از تاریخ چاپ نوبت دوم آگهی که به فاصله یک هفته از نوبت اول چاپ خواهد شد با مراجعه به امور قراردادهای شهرداری واقع در : شهر قدس، بلوار انقلاب اسلامی، ساختمانمرکزی شهرداری شهر قدس، طبقه دوم با ارائه معرفی نامه نسبت به دریافت و تحوی اوراق مناقصه اقدام نمایند
خرید اوراق مناقصه به مبلغ 500.000 ریال قابل واریز به حساب 0105708298000 بانک ملی شعبه شهر قدس
سپرده شرکت در مناقصه معادل 5 درصد برآورد اولیه می باشد
سپرده نفرات اول تا سوم تا زمان انعقاد قرارداد مسترد نمی گردد
شهردار در رد یا قبول پیشنهادها مختار اسا
هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه است
سایر جزئیات در اسناد مناقصه ذکر گردیده است
روابط عمومی شهرداری شهر قدس
شهرداری شهرقدس در نظر دارد نسبت به خرید لوله های GRP با سایزه های 500 و 900 و 1200 میلیمتر و 3 عدد کوپلینگ فایبر گلاس با برآورد اولیه 2.665.050.000 ریال از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید
متقاضیان می توانند ظرف مدت 10 روز کاری از تاریخ چاپ نوبت دوم آگهی که به فاصله یک هفته از نوبت اول چاپ خواهد شد با مراجعه به امور قراردادهای شهرداری واقع در : شهر قدس، بلوار انقلاب اسلامی، ساختمانمرکزی شهرداری شهر قدس، طبقه دوم با ارائه معرفی نامه نسبت به دریافت و تحوی اوراق مناقصه اقدام نمایند
خرید اوراق مناقصه به مبلغ 500.000 ریال قابل واریز به حساب 0105708298000 بانک ملی شعبه شهر قدس
سپرده شرکت در مناقصه معادل 5 درصد برآورد اولیه می باشد
سپرده نفرات اول تا سوم تا زمان انعقاد قرارداد مسترد نمی گردد
شهردار در رد یا قبول پیشنهادها مختار اسا
هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه است
سایر جزئیات در اسناد مناقصه ذکر گردیده است
روابط عمومی شهرداری شهر قدس
خلاصه :
مناقصه عمومی, مناقصه خرید لوله های GRP با سایزه های 500 و 900 و 1200 میلیمتر ...
آدرس :
لرستان, -
منبع :
محلی لرستان 97.7.14