- 1323429
- 43
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام فیوزکات اوت شبکه توزیع
شماره آگهی :
11977000000011
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:56:38
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت توزیع نیروی برق استان فارس
شرح آگهی :
شماره نیاز 11977000000011
نام دستگاه خریدار شرکت توزیع نیروی برق استان فارس
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.16 ساعت 10
شرح کلی نیاز فیوزکات اوت شبکه توزیع
اطلاعات کالاهای موردنیاز
توضیحات خریدار فیوزکات اوت شبکه توزیع
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
نام دستگاه خریدار شرکت توزیع نیروی برق استان فارس
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.16 ساعت 10
شرح کلی نیاز فیوزکات اوت شبکه توزیع
اطلاعات کالاهای موردنیاز
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد | تاریخ نیاز |
| 2283130142620002 | فیوزکات اوت شبکه انتقال نیرو ولتاز 20 kv شدت جریان 100 a مدل s&c نام تجارتی سپاهان مرجع عرضه کننده آرا نیرو سپاهان |
عدد | 440 | 97.7.19 |
توضیحات خریدار فیوزکات اوت شبکه توزیع
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام فیوزکات اوت شبکه توزیع
آدرس :
فارس, فارس
منبع :
سایت 97.7.14