- 1323447
- 43
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه واگذاری فعالیتهای نگهداری و عملیات و اتفاقات شبکه ...
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:02:57
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه عمومی (دومرحله ای)؟
نوبت اول
1- نام دستگاه مناقصه گزار: شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
2- آدرس مناقصه گزار: اردبیل- شهرک اداری بعثت (کارشناسان)، شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل - تلفنهای 9-33741601-045
3- موضوع مناقصه: واگذاری فعالیتهای نگهداری و عملیات و اتفاقات شبکه جهت بهبود پایداری شبکه و تجهیزات مربوط به آن با رعایت کلیه اصول ایمنی به منظور تامین برق مطمئن و پایدار کلیه مشترکان موجود در محدوده امورهای یک و دو و سه برق اردبیل واحدهای تابعه شامل (برق مشگین شهر -برق نیرو و برق سرعین) به پیمانکاران واجد شرایط تاییدیه از اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی حداقل 4 سال سابقه (سابقه از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی )
4-سپرده شرکت در مناقصه مبلغ 300.000.000 ریال میباشد
5-محل خرید اسناد مناقصه:
الف- تهران - میدان ونک- خیابان برزیل- جنب بانک تجارت ساختمان شهید عباسپور، بلوک 2، نیم طبقه دوم- دفتر برق آذربایجان تلفن 88887086 -021 بنمایندگی آقای موسی بهرامی تلفن 09122788910
ب- اردبیل - شهرک اداری بعثت- شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل - طبق اول امور تدارکات (گروه کارشناسان مناقصات و قراردادها)
6- مدارک لازم جهت خرید اسناد مناقصه :
الف- معرفی نامه کتبی ب- فیش واریزی بمبلغ 200000 ریال به حساب سیبای شماره 0103815822001 دستگاه مناقصه گزار نزد بانک ملی ایران شعبه کارشناسان اردبیل
7- مهلت خرید اسناد مناقصه: از روز چهارشنبه مورخه 97.7.11 لغایت روز چهارشنبه مورخه 97.07.18 در اوقات اداری
8- تاریخ مهلت و محل تحویل اسناد مناقصه:
مناقصه گران پس از دریافت و مطالعه اسناد حداکثر تا ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخه 97.07.29 اسناد مربوطه را به دبیرخانه شرکت (اردبیل- شهرک اداری بعثت- کارشناسان) شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل به کدپستی 5613643355 ارسال نمایند.
پیشنهادهائیکه دیرتر از این مهلت تسلیم شود دریافت نخواهد گردید.
10- محل برگزاری جلسه مناقصه: اتاق جلسه واقع در طبقه سوم شرکت میباشد.
11- مناقصه در دو مرحله برگزار خواهد شد
12- زمان برگزاری جلسه اول مناقصه: ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخه 97.07.29 میباشد.
13- زمان برگزاری جلسه نهایی (گشایش قیمتها): در جلسه اول مناقصه مشخص و طی نامه به اطلاع پیشنهاددهندگان خواهد رسید.
14- حضور پیشنهاددهندگان یا نماینده آنها در جلسه نهایی مناقصه (گشایش قیمتهای پیشنهادی) با ارائه معرفی نامه کتبی آزاد می باشد.
15- مناقصه در دو مرحله برگزار خواهد شد
16- به پیشنهادهای فاقد امضاء، مشروط، مخدوش(لاک گرفته یا قلم خورد)، بدون لاک و مهر (پیشنهادات) و پیشنهاداتی که بعد از انقضاء مدت مقرر در فراخوان واصل میشود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
17-پیشنهاددهنده مکلف است معادل مبلغ سپرده، تضمینهای معتبر تسلیم یا مبلغ مذکور را بحساب بانکی شرکت واریز و یا چک بانکی تضمینی در وجه شرکت تهیه و حسب مورد ضمانتنامه یا رسید واریز وجه یا چک بانکی را ضمیمه پیشنهاد به شرکت تسلیم نماید. به یشنهادهای فاقد سپرده، سپرده ه ای مخدوی یا مشروط، سپرده های کمتر از میزان مقرر، چک شخصی و نظایر آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
18- بهای پیشنهادی باید به مبلغ مشخص (بصورت اعداد و حروف توامان) تعیین و در پاکتهای لاک و مهر شده به شرکت تسلیم شود.
19- سایر اطلاعات و جزئیات مربوط در اسناد مناقصه مندرج است.
20- دستگاه مناقصه گزار در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار می باشد.
21- پرداخت کلیه کسورات قانونی به عهده برنده مناقصه خواهد بود.
22-پرداخت هزینه چاپ آگهی های مناقصه به عهده برنده مناقصه خواهد بود
23- آگهی مناقصه در سایت شرکت توانیر به آدرس www.tavanir.org.ir و شبکه اطلاع رسانی مناقصات کشور htpp/iets.mporg.ir و سایت شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل www.aped.ir مراجعه فرمائید.
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
نوبت اول
1- نام دستگاه مناقصه گزار: شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
2- آدرس مناقصه گزار: اردبیل- شهرک اداری بعثت (کارشناسان)، شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل - تلفنهای 9-33741601-045
3- موضوع مناقصه: واگذاری فعالیتهای نگهداری و عملیات و اتفاقات شبکه جهت بهبود پایداری شبکه و تجهیزات مربوط به آن با رعایت کلیه اصول ایمنی به منظور تامین برق مطمئن و پایدار کلیه مشترکان موجود در محدوده امورهای یک و دو و سه برق اردبیل واحدهای تابعه شامل (برق مشگین شهر -برق نیرو و برق سرعین) به پیمانکاران واجد شرایط تاییدیه از اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی حداقل 4 سال سابقه (سابقه از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی )
4-سپرده شرکت در مناقصه مبلغ 300.000.000 ریال میباشد
5-محل خرید اسناد مناقصه:
الف- تهران - میدان ونک- خیابان برزیل- جنب بانک تجارت ساختمان شهید عباسپور، بلوک 2، نیم طبقه دوم- دفتر برق آذربایجان تلفن 88887086 -021 بنمایندگی آقای موسی بهرامی تلفن 09122788910
ب- اردبیل - شهرک اداری بعثت- شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل - طبق اول امور تدارکات (گروه کارشناسان مناقصات و قراردادها)
6- مدارک لازم جهت خرید اسناد مناقصه :
الف- معرفی نامه کتبی ب- فیش واریزی بمبلغ 200000 ریال به حساب سیبای شماره 0103815822001 دستگاه مناقصه گزار نزد بانک ملی ایران شعبه کارشناسان اردبیل
7- مهلت خرید اسناد مناقصه: از روز چهارشنبه مورخه 97.7.11 لغایت روز چهارشنبه مورخه 97.07.18 در اوقات اداری
8- تاریخ مهلت و محل تحویل اسناد مناقصه:
مناقصه گران پس از دریافت و مطالعه اسناد حداکثر تا ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخه 97.07.29 اسناد مربوطه را به دبیرخانه شرکت (اردبیل- شهرک اداری بعثت- کارشناسان) شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل به کدپستی 5613643355 ارسال نمایند.
پیشنهادهائیکه دیرتر از این مهلت تسلیم شود دریافت نخواهد گردید.
10- محل برگزاری جلسه مناقصه: اتاق جلسه واقع در طبقه سوم شرکت میباشد.
11- مناقصه در دو مرحله برگزار خواهد شد
12- زمان برگزاری جلسه اول مناقصه: ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخه 97.07.29 میباشد.
13- زمان برگزاری جلسه نهایی (گشایش قیمتها): در جلسه اول مناقصه مشخص و طی نامه به اطلاع پیشنهاددهندگان خواهد رسید.
14- حضور پیشنهاددهندگان یا نماینده آنها در جلسه نهایی مناقصه (گشایش قیمتهای پیشنهادی) با ارائه معرفی نامه کتبی آزاد می باشد.
15- مناقصه در دو مرحله برگزار خواهد شد
16- به پیشنهادهای فاقد امضاء، مشروط، مخدوش(لاک گرفته یا قلم خورد)، بدون لاک و مهر (پیشنهادات) و پیشنهاداتی که بعد از انقضاء مدت مقرر در فراخوان واصل میشود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
17-پیشنهاددهنده مکلف است معادل مبلغ سپرده، تضمینهای معتبر تسلیم یا مبلغ مذکور را بحساب بانکی شرکت واریز و یا چک بانکی تضمینی در وجه شرکت تهیه و حسب مورد ضمانتنامه یا رسید واریز وجه یا چک بانکی را ضمیمه پیشنهاد به شرکت تسلیم نماید. به یشنهادهای فاقد سپرده، سپرده ه ای مخدوی یا مشروط، سپرده های کمتر از میزان مقرر، چک شخصی و نظایر آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
18- بهای پیشنهادی باید به مبلغ مشخص (بصورت اعداد و حروف توامان) تعیین و در پاکتهای لاک و مهر شده به شرکت تسلیم شود.
19- سایر اطلاعات و جزئیات مربوط در اسناد مناقصه مندرج است.
20- دستگاه مناقصه گزار در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار می باشد.
21- پرداخت کلیه کسورات قانونی به عهده برنده مناقصه خواهد بود.
22-پرداخت هزینه چاپ آگهی های مناقصه به عهده برنده مناقصه خواهد بود
23- آگهی مناقصه در سایت شرکت توانیر به آدرس www.tavanir.org.ir و شبکه اطلاع رسانی مناقصات کشور htpp/iets.mporg.ir و سایت شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل www.aped.ir مراجعه فرمائید.
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
خلاصه :
آگهی تجدید مناقصه, تجدید مناقصه واگذاری فعالیتهای نگهداری و عملیات و اتفاقات شبکه ...
آدرس :
اردبیل, اردبیل, -
منبع :
رویش ملت 97.7.14