استعلام خرید پرلاتور و شیرآلات کاهنده مصرف ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید پرلاتور و شیرآلات کاهنده مصرف ...

شماره آگهی :
11977001000160
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:38:53
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب استان همدان سهامی خاص
شرح آگهی :
شماره نیاز       11977001000160
نام دستگاه خریدار   شرکت آب و فاضلاب استان همدان سهامی خاص
تاریخ اعتبار نیاز      97.7.15           ساعت  14:30
شرح کلی نیاز   خرید پرلاتور و شیرآلات کاهنده مصرف از ایران کد مشابه استفاده شده است مشخصات پیوست می باشد.
اطلاعات کالاهای موردنیاز
ردیف کد کالا
نام کالا
واحدشمارش تعداد تاریخ نیاز
  5587277463610001 سردوش کامل ثابت کاربرد کاهنده مصرف آب دوش حمام مدل air turbo جنس abs نام تجارتی بلندا مرجع عرضه کننده بلندای صنعتی جهان افراز
ست 1 97.7.24

توضیحات خریدار  

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام خرید پرلاتور و شیرآلات کاهنده مصرف ...
آدرس :
همدان, همدان
منبع :
سایت 97.7.14