استعلام هارد ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام هارد ...

شماره آگهی :
11971010000214
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 13:42:38
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:  11971010000214
نام دستگاه خریدار :     شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران
تاریخ اعتبار نیاز:     1397.07.17    ساعت:    11:00
شرح کلی نیاز:   هارد سرور طبق مشخصات پیوست
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کدکالا نام کالا
واحد شمارش
تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 4231210508530008 هارد دیسک اینترنال ظرفیت GB 400 مدل SAS 6G نام تجارتی HP کشور سازنده سنگاپور مرجع عرضه کننده شابل سیستم
عدد 15 1397.07.18
توضیحات خریدار    کالا طبق مشخصات پیوست و گارانتی معتبر تهیه گردد هزینه های جانبی بعهده تامین کننده می باشد پس از تحویل و تایید کالا توسط کارشرناسان اداره متقاضای هزینه پرداخت می گردد ایران کد ارائه شده جهت پیشنهاد قیمت می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام هارد ...
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 1397/07/14