استعلام کمپرسور اسکرول...
[ نسخه چاپی ]

استعلام کمپرسور اسکرول...

شماره آگهی :
11971031000099
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:35:17
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بانک توسعه تعاون
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11971031000099
نام دستگاه خریدار: بانک توسعه تعاون 
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: کمپرسور اسکرول 36000 هزار (مدل sq042pba)
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا تعداد / مقدار واحد شمارش تاریخ نیاز
 1  5451170013330001 کمپرسور کامل پیستونی کولر
گازی مدل BD250GH مرجع
سازنده ANDI
INTERNATIONAL FZE کشور
سازنده چین مرجع عرضه کننده
صنایع ارتباطی پایا 
ست  1 1397.07.19
توضیحات خریدار: هزینه حمل تا انبار بانک واقع در خیابان بزرگمهر به عهده فروشنده می باشد. 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام کمپرسور اسکرول...
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.07.14