- 1323738
- 41
- 1397/07/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده مقداری از روغن حرارتی
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:38:15
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت صنایع کاغذ غرب
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
شرکت صنایع کاغذ غرب در نظر دارد مقداری از روغن حرارتی مازاد نیاز خود را از طریق مزایده عمومی بفروش برساند.
لذا متقاضیان می توانند جهت بازدید و دریافت فرم شرکت در مزایده به مدت یکهفته بعد از درج آگهی در ساعات اداری به نشانی کرمانشاه ، جاده هرسین جنب پل چهر سمت راست شرکت صنایع کاغذ غرب مراجعه نمایند
تلفن 08345852010
08345852012
خلاصه :
مزایده ، مزایده مقداری از روغن حرارتی
آدرس :
کرمانشاه, -
منبع :
محلی کرمانشاه 97.7.14