استعلام دستکش لاتکس معاینه...
[ نسخه چاپی ]

استعلام دستکش لاتکس معاینه...

شماره آگهی :
12975000000090
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:39:35
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12975000000090
نام دستگاه خریدار: بیمارستان شهید بهشتی یاسوج 
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 07:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: دستکش لاتکس معاینه سایز کوچک برند رزماری یا نواسافت پلاس یا رویال مد
گروه کالا: دارو، پزشکی و سلامت 
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.19 
مشخصات کالای مورد: دستکش لاتکس معاینه سایز کوچک برند رزماری یا نواسافت پلاس یا رویال مد
تعداد مورد نیاز: 80 واحد شمارش: کارتن 
توضیحات خریدار: پرداخت 4 هفته بعد از تحویل کالا و دریافت فاکتور
تحویل در محل انبار کالای بیمارستان - هزینه کرایه بر عهده فروشنده میباشد. 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام دستکش لاتکس معاینه...
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, بویراحمد
منبع :
سایت 97.07.14