مزایده اجاره محل بوفه دانشجویی
[ نسخه چاپی ]

مزایده اجاره محل بوفه دانشجویی

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:39:59
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/24
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب
شرح آگهی :
آگهی مزایده عمومی ؟
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در نظر دارد اجاره محل بوفه دانشجویی خود را  از طریق مزایده عمومی به افراد واجد شرایط واگذار نماید.
لذا اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط دعوت به عمل می آید از تاریخ درج آگهی به مدت 10 روز کاری جهت خرید اسناد مزایده با ارائه اصل فیش واریزی به مبلغ 300.000 ریال غیر قابل استرداد به شماره حساب 0105786272003 به نام دانشگاه ازاد اسلامی واحد بناب نزد بانک ملی ایران به دبیرخانه واحد واقع در بناب - میدان امام علی ع - مجتمع دانشگاه ازاد اسلامی واحد بناب- طبقه همکف ساختمان اداری مراجعه نموده و پس از دریافت و تکمیل اسناد مزایده به آن دبیرخانه تحویل نمایند
ساعات کاری از روز شنبه الی 4شنبه هر هفته از ساعت 7:30 صبح لغایت 16:10 می باشد
ضمنا هزینه درج آگهی بر عهده برنده مزایده می باشد
دانشگاه در قبول یا رد پیشنهاد اختیار تام دارد
پیشنهادهای مبهم و مشروط قابل ترتیب اثر نمی باشد
شرکت در مزایده و دادن پیشنهاد به منزله قبول اختیارات و تکالیف دانشگاه است
خلاصه :
آگهی مزایده ,مزایده اجاره محل بوفه دانشجویی
آدرس :
آذربایجان شرقی, -
منبع :
محلی آذربایجان شرقی 97.7.14