- 1323773
- 44
- 1397/07/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:47:37
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دادورز اجرای احکام مدنی رشت
شرح آگهی :
آگهی مزایده
دادورز اجرای احکام مدنی رشت
مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر کلاسه 960015
مزایده:97.8.10
مبلغ4650000000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
دادورز اجرای احکام مدنی رشت
مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر کلاسه 960015
مزایده:97.8.10
مبلغ4650000000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر
آدرس :
گیلان, -
منبع :
محلی گیلان 97.7.14