مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر
[ نسخه چاپی ]

مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:47:37
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دادورز اجرای احکام مدنی رشت
شرح آگهی :
آگهی مزایده
دادورز اجرای احکام مدنی رشت
مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر کلاسه 960015
مزایده:97.8.10
مبلغ4650000000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده پلاک 8120 فرعی مساحت 138.05متر
آدرس :
گیلان, -
منبع :
محلی گیلان 97.7.14