- 1323776
- 31
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه مراحل ساخت و بهره برداری ایستگاه آتش نشانی
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:48:21
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری ترکالکی
شرح آگهی :
آگهی مناقصه ؟
نوبت اول
شهرداری ترکالکی در سال 97 در نظر دارد مراحل ساخت و بهره برداری ایستگاه آتش نشانی شهر ترکالکی را با برآورد اولیه 11.500.000.000 ریال به بخش خصوصی واگذار نماید
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه 575.000.000 ریال ضمانت نامه معتبر بانکی می باشد
تاریخ دریافت اسناد از تاریخ 97.7.13 لغایت 97.7.17 به مدت 5 روز کاری می باشد
تاریخ تحویل اسناد از تاریخ 97.7.20 لغایت 97.7.30 به مدت 10 روز می باشد
بازگشایی پاکات راس ساعت 9 روز سه شنبه مورخ 97.8.1 می باشد
متقاضیان شرکت در مناقصه می توانند جهت دریافت اسناد مناقصه در تاریخ ذکر شده به نشانی ترکالکی خیابان شهید منصور بورد دبیرخانه شهرداری ترکالکی مراجعه نمایند
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 06136377538 تماس حاصل نمایید
نوبت اول
شهرداری ترکالکی در سال 97 در نظر دارد مراحل ساخت و بهره برداری ایستگاه آتش نشانی شهر ترکالکی را با برآورد اولیه 11.500.000.000 ریال به بخش خصوصی واگذار نماید
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه 575.000.000 ریال ضمانت نامه معتبر بانکی می باشد
تاریخ دریافت اسناد از تاریخ 97.7.13 لغایت 97.7.17 به مدت 5 روز کاری می باشد
تاریخ تحویل اسناد از تاریخ 97.7.20 لغایت 97.7.30 به مدت 10 روز می باشد
بازگشایی پاکات راس ساعت 9 روز سه شنبه مورخ 97.8.1 می باشد
متقاضیان شرکت در مناقصه می توانند جهت دریافت اسناد مناقصه در تاریخ ذکر شده به نشانی ترکالکی خیابان شهید منصور بورد دبیرخانه شهرداری ترکالکی مراجعه نمایند
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 06136377538 تماس حاصل نمایید
خلاصه :
مناقصه مراحل ساخت و بهره برداری ایستگاه آتش نشانی
آدرس :
خوزستان, -
منبع :
محلی خوزستان 97.7.14