- 1323778
- 29
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام دوربین مدار بسته سقفی
شماره آگهی :
11971497000039
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 14:48:53
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
ابنک توسعه تعاون
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971497000039
نام دستگاه خریدار: بانک توسعه تعاون
تاریخ اعتبار: 1397.7.18 ساعت: 12:00
توضیحات خریدار: ایران کد اعلامی صرفا جهت ثبت درخواست اعلام شده بوده و کالای درخواستی صرفا بر اساس فایل پیوست می باشد و حتما پیش فاکتور از سوی تامین کننده باید ضمیمه گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 11971497000039
نام دستگاه خریدار: بانک توسعه تعاون
تاریخ اعتبار: 1397.7.18 ساعت: 12:00
| ردیف | کدکالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2241220016560001 | دوربین مدار بسته سقفی مدل CD55W-990-15 نام تجارتی کاپ سکیوریتی کشور سازنده تایوان مرجع عرضه کننده میکر نرم افزار | دستگاه | 1 | 1397.7.24 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, دوربین مدار بسته سقفی
آدرس :
گیلان, رشت
منبع :
سایت 1397.7.14