- 1323818
- 38
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید مخزن پلی اتیلن 40 متر مکعبی
شماره آگهی :
11971299000347
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:00:05
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:11971299000347
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.18 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز:خرید مخزن پلی اتیلن 40 متر مکعبی
ایران کد مشابه می باشد
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: مشخصات کالای مورد نظر به پیوست لیست می باشد.
تحویل کالا تا درب انبار ارومیه به عهده تامین کننده می باشد.
پیش فاکتور پیوست مدارک گردد. اعتبار پروژه از محل اعتبارات عمرانی (اسناد خزانه اسلامی با سررسید 97.10.24 ) می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز:11971299000347
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.18 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز:خرید مخزن پلی اتیلن 40 متر مکعبی
ایران کد مشابه می باشد
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد.مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 3825220742270014 | مخزن قائم پلی اتیلن 4000 lit شماره فنی VT-4000 تدبیر نوین سازان |
عدد | 1 | 1397.07.28 |
تحویل کالا تا درب انبار ارومیه به عهده تامین کننده می باشد.
پیش فاکتور پیوست مدارک گردد. اعتبار پروژه از محل اعتبارات عمرانی (اسناد خزانه اسلامی با سررسید 97.10.24 ) می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام خرید مخزن پلی اتیلن 40 متر مکعبی
آدرس :
آذربایجان غربی, ارومیه
منبع :
سایت 97.07.14