- 1323819
- 41
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کاغذ A4
شماره آگهی :
11975870000006
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:00:23
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل گمرک خرمشهر
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11975870000006
نام دستگاه خریدار: اداره کل گمرک خرمشهر
تاریخ اعتبار: 1397.7.14 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: تعداد 500 بسته کاغذ A4 به ابعاد 210x297 بسته 500 برگی 80g
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 11975870000006
نام دستگاه خریدار: اداره کل گمرک خرمشهر
تاریخ اعتبار: 1397.7.14 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: تعداد 500 بسته کاغذ A4 به ابعاد 210x297 بسته 500 برگی 80g
| ردیف | کدکالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 1131111647480001 | کاغذ تحریر A4 210x297 mm بسته 500 برگی 80g مرجع عرضه کننده فروشگاه های زنجیره ای سرزمین شاد | بسته | 500 | 1397.7.21 |
خلاصه :
استعلام, کاغذ A4
آدرس :
خوزستان, خرمشهر
منبع :
سایت 1397.7.14