- 1323821
- 42
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام نمایشگر ...
شماره آگهی :
11971074000241
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:00:45
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب منطقه ای استان یزد
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11971074000241
نام دستگاه خریدار: شرکت آب منطقه ای استان یزد
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.17 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: نمایشگر
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: ایران کدها مشابه می باشند. مشخصات فنی و نحوه پرداخت در پیوست موجود می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971074000241
نام دستگاه خریدار: شرکت آب منطقه ای استان یزد
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.17 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: نمایشگر
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | تعداد / مقدار | واحد شمارش | تاریخ نیاز |
| 1 | 2242200020030048 | نمایشگر LED مدل UD55E-A سایز 55 in نام تجارتی سامسونگ مرجع عرضه کننده سام الکترونیک |
دستگاه | 2 | 1397.07.21 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام نمایشگر ...
آدرس :
یزد, یزد
منبع :
سایت 97.07.14