- 1323846
- 39
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه خرید قطعات مربوط به BOMCO TRIPLEX MUD PUMP TYPE F-1600
شماره آگهی :
نوبت اول و دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:12:15
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/04
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ملی حفاری ایران
شرح آگهی :
آگهی مناقصه یک مرحله ای به صورت نیمه فشرده نوبت اول و دوم ؟
موضوع: خرید قطعات مربوط به BOMCO TRIPLEX MUD PUMP TYPE F-1600
روش ارزیابی: براساس کسب حداقل امتیاز 60 مربوط به معیارهای موجود در
استعلامهای ارزیابی کیفی که توسط متقاضیان شرکت در مناقصه تکمیل می شود
انجام می گردد
تاریخ شروع دریافت توزیع اسناد از یک روز پس از چاپ آگهی نوبت دوم آغاز شده و تا ده روز پس از ان ادامه خواهد داشت
محل دریافت: اهواز - بلوار پاسداران بالاتر از میدان فرودگاه - شرکت ملی حفاری ایران - ساختمان پایگاه عملیاتی طبقه اول سالن 113 اداره تدارکات خارجی کالا آقای سنگ بهرام - خانم نادری شماره تماس 34148615-34148656-061
نحوه دریافت: 1- ارائه فیش واریزی به مبلغ 510.000 ریال به حساب شماره 400114004020491 نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نام شرکت ملی حفاری ایران (شماره شبا IR 520100004001114004020491 )
2- درخواست رسمی متقاضی (با ذکر نام دقیق) مبنی بر دریافت اسناد مناقصه
تحویل اسناد
آخرین مهلت 14 روز پس از آخرین روز دریافت اسناد مناقصه (97.8.15)
محل تحویل اهواز بلوار پاسداران بالاتر از سه راه فرودگاه شرکت ملی حفاری ایران ساختمان پایگاه عملیاتی طبقه اول پارت B اتاق 107 دبیرخانه کمیسیون مناقصات شماره تماس 34148569-34148580
تضمین شرکت در مناقصه (فرایند ارجاع کار)
مبلغ تضمین : مبلغ 1.120.000.000 ریال - 22.775 یورو
انواع تضامین قابل قبول
ضمانتنامه بانکی و یا ضمانتنامه های صادره از موسسات اعتباری غیربانکی دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی
اصل فیش واریز وجه نقد به حساب شماره 4001114006376636 نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (شماره شبا IR 350100004001114006376636)
مدت اعتبار پیشنهاد/ تضمین: 90 روز (و برای یک بار در سقف مدت اعتبار اولیه قابل تمدید باشد.)
موضوع: خرید قطعات مربوط به BOMCO TRIPLEX MUD PUMP TYPE F-1600
| نام مناقصه گزار |
شماره تقاضا/ مناقصه |
شماره ثبت در پایگاه ملی مناقصات |
مبلغ برآورد (ریال / ارز) |
| شرکت ملی حفاری ایران |
tender No:fp/17-97/014 indent no: 48-22-9622031 |
3.175.431 | 22.398.567.120 |
تاریخ شروع دریافت توزیع اسناد از یک روز پس از چاپ آگهی نوبت دوم آغاز شده و تا ده روز پس از ان ادامه خواهد داشت
محل دریافت: اهواز - بلوار پاسداران بالاتر از میدان فرودگاه - شرکت ملی حفاری ایران - ساختمان پایگاه عملیاتی طبقه اول سالن 113 اداره تدارکات خارجی کالا آقای سنگ بهرام - خانم نادری شماره تماس 34148615-34148656-061
نحوه دریافت: 1- ارائه فیش واریزی به مبلغ 510.000 ریال به حساب شماره 400114004020491 نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نام شرکت ملی حفاری ایران (شماره شبا IR 520100004001114004020491 )
2- درخواست رسمی متقاضی (با ذکر نام دقیق) مبنی بر دریافت اسناد مناقصه
تحویل اسناد
آخرین مهلت 14 روز پس از آخرین روز دریافت اسناد مناقصه (97.8.15)
محل تحویل اهواز بلوار پاسداران بالاتر از سه راه فرودگاه شرکت ملی حفاری ایران ساختمان پایگاه عملیاتی طبقه اول پارت B اتاق 107 دبیرخانه کمیسیون مناقصات شماره تماس 34148569-34148580
تضمین شرکت در مناقصه (فرایند ارجاع کار)
مبلغ تضمین : مبلغ 1.120.000.000 ریال - 22.775 یورو
انواع تضامین قابل قبول
ضمانتنامه بانکی و یا ضمانتنامه های صادره از موسسات اعتباری غیربانکی دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی
اصل فیش واریز وجه نقد به حساب شماره 4001114006376636 نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (شماره شبا IR 350100004001114006376636)
مدت اعتبار پیشنهاد/ تضمین: 90 روز (و برای یک بار در سقف مدت اعتبار اولیه قابل تمدید باشد.)
خلاصه :
مناقصه خرید قطعات مربوط به BOMCO TRIPLEX MUD PUMP TYPE F-1600
آدرس :
-
منبع :
سایت 97/7/14