استعلام کیسه استومی ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام کیسه استومی ...

شماره آگهی :
11975000000090
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:12:57
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
شرح آگهی :

استعلام؟
شماره نیاز: 11975000000090
نام دستگاه خریدار: بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.15  ساعت  7
شرح کلی نیاز: کیسه کلوستومی 6360 سایز 60 میلی برند
COLOPLAST
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:

ردیف

کد کالا

نام کالا

واحد شمارش

تعداد/مقدار

تاریخ نیاز

1

2132125179840003

کیسه استومی نوع کلستومی کد 6360 جعبه مقوایی 30 عددی نام تجارتی COLOPLAST مرجع عرضه کننده بانیان راه توسعه و رشد

جعبه

20

97/7/17

توضیحات خریدار: پرداخت 45 روز بعد از تحویل کالا و دریافت فاکتور- تحویل در محل انبار کالای بیمارستان- هزینه کرایه برعهده فروشنده است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد
WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.


خلاصه :
استعلام; استعلام کیسه استومی ...
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, بویراحمد
منبع :
سایت 97/7/14