- 1323850
- 55
- 1397/07/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده فروش تعداد 7 دستگاه خودرو
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:12:58
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/30
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سیمان عمران انارک کارخانه سیمان دلیجان
شرح آگهی :
آگهی مزایده حضوری فروش خودرو ؟
شرکت سیمان عمران انارک کارخانه سیمان دلیجان در نظر دارد نسبت به فروش تعداد 7 دستگاه خودرو به شرح ذیل از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.
ملاحظات :
اخذ درخواست های پیشنهادی به همراه فرم شرکت در مزایده و فیش واریزی به میزان 10 درصد قیمت پایه به شماره حساب 37009393 به ام شرکت سیمان عمران انارک نزد بانک تجارت شعبه سهروردی شمالی کد 370 ، از روز شنبه مورخ 97.7.14 الی دوشنبه 97.7.30 از ساعت 8 صبح لغایت 15 در محخل دبیرخانه کارخانه سیمان دلیجان انجام می پذیرد.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 08644233111 داخلی 502 تماس حاصل نمایند.
شرکت سیمان عمران انارک کارخانه سیمان دلیجان در نظر دارد نسبت به فروش تعداد 7 دستگاه خودرو به شرح ذیل از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.
| نوع خودرو |
مدل |
شماره پلاک |
سر رسید بیمه |
میزان تخفیف |
رنگ خودرو |
نوع سوخت |
قیمت پایه - تومان |
| پاترول 4 در 6 سیلندر |
1382 | 15 ج 22/432 |
اسفند 97 |
9 سال |
سبز یشمی |
بنزینی |
40 میلیون |
| وانت پیکان |
1388 | 72 ل 55/947 |
دی 97 |
8 سال |
سفید |
بنزینی |
14 میلیون |
| وانت پیکان |
1389 | 16 ج 22/285 |
دی 97 |
7 سال |
سفید |
دوگانه سوز |
11 میلیون |
| وانت پیکان |
1388 | 72 ل 55/953 |
دی 97 |
8 سال |
سفید |
بنزینی |
11 میلیون |
| پژو پارس |
1392 |
64 ی 22/522 |
مرداد 98 |
1 سال |
نوک مدادی |
بنزینی |
30 میلیون |
| سمند ef7 |
1390 | 99 ل 66/185 |
تیر 98 |
6 سال |
سفید |
دوگانه سوز |
22 میلیون |
| وانت مزدا 1385 |
1385 |
75 ص 11/875 |
آبان 97 |
5 سال |
آبی متالیک |
دوگانه سوز |
18 میلیون |
ملاحظات :
اخذ درخواست های پیشنهادی به همراه فرم شرکت در مزایده و فیش واریزی به میزان 10 درصد قیمت پایه به شماره حساب 37009393 به ام شرکت سیمان عمران انارک نزد بانک تجارت شعبه سهروردی شمالی کد 370 ، از روز شنبه مورخ 97.7.14 الی دوشنبه 97.7.30 از ساعت 8 صبح لغایت 15 در محخل دبیرخانه کارخانه سیمان دلیجان انجام می پذیرد.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 08644233111 داخلی 502 تماس حاصل نمایند.
خلاصه :
مزایده , مزایده فروش تعداد 7 دستگاه خودرو
آدرس :
مرکزی, -
منبع :
محلی قم 97.7.14