- 1323857
- 37
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه تکمیل تخریب و بازسازی دبیرستان
شماره آگهی :
97/8 نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:16:05
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل
شرح آگهی :
فراخوان مناقصه عمومی شماره 97/8 ؟
نوبت اول
اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل درنظرارد مناقصه عمومی پروژه های منردج در جدول ذیل را ازطریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد و مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد به ادرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند
تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تارخی 97.7.14 می رسد
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از ساعت 8 شنبه تاریخ 97.7.14 تا ساعت 14:30 روز شنبه تاریخ 97.7.21
مهلت زمانی ارائه پیشنهاد ساعت 14:30 روز سه شنبه 97.8.1
زمان بازگشایی پاکتها ساعت ده روز چهارشنبه تاریخ 97.8.2
منابع مالی سال 1397 از محل بند به صورت اسناد خزانه اسلامی خواهد بود
هزینه چاپ اگهی ه عهده برندگان مناقصه میباشد
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه و ارائه پاکتهای الف
ادرس اردبیل خیابان دانشگاه 18 متری آزادگان پشت بیمارستان امام اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33230083-5-045 اداره مور قراردادها تماس حاصل نمایید
اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه مرکز تماس 41934-021
دفتر ثبت نام استان اردبیل 32251587-045
اطلاعات تماس دفاتر ثبت نام سایر استانها در سایت سامانه www.setadiran.ir بخش ثبت نام پروفایل تامین کننده مناقصه گر موجود است
نوبت اول
اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل درنظرارد مناقصه عمومی پروژه های منردج در جدول ذیل را ازطریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد و مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد به ادرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند
| شماره فراخوان |
موضوع مناقصه |
نحوه برگزاری |
مبلغ تضمین ریال |
مبلغ برآورد ریال |
| 200973785000065 | تکمیل مجتمع حیات طیبه اردبیل |
دومرحله ای |
1.840.000.000 | 36.794.669.758 |
| 200973785000066 | تکمیل تخریب و بازسازی دبیرستان 12 کلاسه هاجر ناحیه 1 اردبیل |
دومرحله ای | 990.000.000 | 19.787.800.062 |
| 200973785000067 | تکمیل تخریب و بازسازی مدارس 12 کلاسه ابتدایی امام جعفر صادق جعفرآباد |
دومرحله ای | 638.000.000 | 12.753.112.550 |
| 200973785000068 | تخریب و بازسازی مدرسه 6 کلاسه فر جود بیله سوار (جایگزین خشتی و گلی ) |
دومرحله ای | 513.000.000 | 10.254.537.301 |
| 200973785000069 | تکمیل سالن ورزشی بابک بیله سوار |
یک مرحله ای | 207.000.000 | 4.137.222.231 |
| 200973785000070 | تکمیل سالن ورزشی فضیلت جعفراباد |
یک مرحله ای | 139.000.000 | 2.771.822.310 |
| 200973785000071 | تکمیل سالن ورزشی شهید رجایی گرمی |
یک مرحله ای | 132.000.000 | 2.636.958.896 |
| 200973785000072 | تکمیل مدرسه مدنی حور |
یک مرحله ای | 128.000.000 | 2.556.356.312 |
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از ساعت 8 شنبه تاریخ 97.7.14 تا ساعت 14:30 روز شنبه تاریخ 97.7.21
مهلت زمانی ارائه پیشنهاد ساعت 14:30 روز سه شنبه 97.8.1
زمان بازگشایی پاکتها ساعت ده روز چهارشنبه تاریخ 97.8.2
منابع مالی سال 1397 از محل بند به صورت اسناد خزانه اسلامی خواهد بود
هزینه چاپ اگهی ه عهده برندگان مناقصه میباشد
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه و ارائه پاکتهای الف
ادرس اردبیل خیابان دانشگاه 18 متری آزادگان پشت بیمارستان امام اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33230083-5-045 اداره مور قراردادها تماس حاصل نمایید
اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه مرکز تماس 41934-021
دفتر ثبت نام استان اردبیل 32251587-045
اطلاعات تماس دفاتر ثبت نام سایر استانها در سایت سامانه www.setadiran.ir بخش ثبت نام پروفایل تامین کننده مناقصه گر موجود است
خلاصه :
مناقصه تکمیل تخریب و بازسازی دبیرستان
آدرس :
اردبیل, -
منبع :
محلی اصفهان 97.7.14