- 1323858
- 37
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000
شماره آگهی :
12970478000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:16:10
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان امیرکبیر
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12970478000001
نام دستگاه خریدار: بیمارستان امیرکبیر
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.18 ساعت 11
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
شرح کلی نیاز: ایران کد، کد مشابه است. اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000 (چهارصدهزار) برگ
گروه کالا: فعالیتهای مالی و بیمه
تاریخ نیاز به کالا: 97.7.21
مشخصات کالای مورد ایران کد، کد مشابه است. اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000 (چهارصدهزار) برگ
تعداد مورد نیاز: 400000 واحد شمارش: برگ
توضیحات خریدار:ایران کد، کد مشابه است. اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000 (چهارصدهزار) برگ- هرگونه هماهنگی با آقای نظری مسئول واحد مرکز
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12970478000001
نام دستگاه خریدار: بیمارستان امیرکبیر
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.18 ساعت 11
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
شرح کلی نیاز: ایران کد، کد مشابه است. اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000 (چهارصدهزار) برگ
گروه کالا: فعالیتهای مالی و بیمه
تاریخ نیاز به کالا: 97.7.21
مشخصات کالای مورد ایران کد، کد مشابه است. اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000 (چهارصدهزار) برگ
تعداد مورد نیاز: 400000 واحد شمارش: برگ
توضیحات خریدار:ایران کد، کد مشابه است. اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000 (چهارصدهزار) برگ- هرگونه هماهنگی با آقای نظری مسئول واحد مرکز
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام اسکن پرونده های راکد مدارک پزشکی به تعداد 400.000
آدرس :
مرکزی, اراک
منبع :
سایت 97/7/14