- 1323860
- 38
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید و نصب پرده زبرا
شماره آگهی :
11974767000159
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:16:34
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
استانداری بوشهر
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11974767000159
نام دستگاه خریدار: استانداری بوشهر
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.14 ساعت 13:30
شرح کلی نیاز: خرید و نصب پرده زبرا
توضیحات خریدار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11974767000159
نام دستگاه خریدار: استانداری بوشهر
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.14 ساعت 13:30
شرح کلی نیاز: خرید و نصب پرده زبرا
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-43-439 | سایر فعالیت های تخصصی ساختمان | متر مربع | 30 | 97.7.14 |
توضیحات خریدار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, خرید و نصب پرده زبرا
آدرس :
بوشهر,
منبع :
سایت 97.7.14