فراخوان احداث تعمیر پل، حوضچه انکر سیمانی
[ نسخه چاپی ]

فراخوان احداث تعمیر پل، حوضچه انکر سیمانی

شماره آگهی :
نوبت اول م م م/97/0028
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:22:27
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/04
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
شرح آگهی :
فراخوان مناقصه عمومی ( ارزیابی کیفی) ؟
نوبت اول
مناقصه عمومی یک مرحله ای شماره م م م/ 0028 / 97
مربوط به احداث تعمیر پل، حوضچه انکر سیمانی، تعمیر ونصب تکیه گاه ونوک فلرهای پایه کوبی، جمع آوری لوله و تکیه گاه، ایمن سازی خطوط و بهینه سازی نقاط آبرفتی و رنگ آمیزی جهت خطوط لوله در تمام محدوده عملیاتی شرکت نفت و گاز مارون
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در نظر دارد انجام پروژه فوق الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی به پیمت کار واجد شرایط واگذار نماید
الف- شرح مختصر پروژه :
- ساخت و نصب تکیه گاه ، خاکبرداری و خاکریزی، ساخت و احداث پل های بتنی، تمیزکاری، سندبلاست نوار برداری و نوارپیچی و رنگ آمیزی ساخت حوضچه های بتنی بر روی خطوط زیرزمینی ساخت مهار سیمانی ( انگر) بر روی خطوطه ساخت تکیه گاه فلزی بر روی خطوط لوله روزمینی ، تعمیر مشعل و در تمام محدوده عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
- سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مناقصه درج گردیده است
ب- محل اجرای پروژه و مدت انجام کار :
محل اجرای خدمات حوزه جغرافیایی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون و مدت اجرای پروژه ۳۶۵ روز می باشد
ج- برآورد کارفرما :
برآورد کافرما برای اجرای پروژه فوق معادل مبلغ 48.125.374.503  ریال می باشد
د- شرایط مناقصه گران متقاضی :
 ۱- داشتن سابقه کاری مرتبط با موضوع مناقصه، تجهیزات و امکانات و تخصص لازم و توانایی انجام کار مطابق استانداردهای رایج در صنعت نفت
۲- داشتن شخصیت حقوقی با لرله شناسه ملی و کد اقتصادی
3- ارائه اساسنامه شرکت آگهی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت 
4- داشتن رتبه ۵ گواهی صلاحیت پیمانکاری در رشته ابنیه و ساختمان
5-  توانایی ارائه ضمانتنامه شرکت در مناقصه به میزان  2.406.500.000 ریال و در صورت برنده شدن تهیه ضمانتنامه انجام تعهدات وفق آئین نامه تضمین معاملات دولتی
6- ارائه مدارکی دال بر دارا بودن خط مشی ایمنی HSE
7 ارائه گواهینامه صلاحیت ایمنی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی الزامی بوده و امضاء پیمان منوط به ارائه گواهینامه مزبور می باشد
8- ارائه یک نسخه تایید شده از صورتهای مالی حسابرسی شده توسط سازمان حسابرسی با اعضای جامعه حسابداران رسمی
ه-محل، زمان و مهلت دریافت مدارک و اعلام آمادگی مناقصه گران
 از کلیه متقاضیان واجد شرایط دعوت می شود حداکثر ظرف ۱۰ روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم، آمادگی خود را بصورت کتبی همراه با مدارک برابر اصل شده به آدرس ذیل الذكر اعلام نموده و همزمان نسبت به دریافت مدرک ارزیابی کنی وفق بندهای (الف) ماده ۱۶ از آئین نامه اجرایی بند (ج) ماده ۱۲ نتون برگزاری مناقصات اقدام نماینده ضمنا فرمهای ارزیابی کیفی می بایستی ظرف مدت ۱۴ روز تکمیل و اطلاعات مورد درخواست در قالب یک زونکن مدارک لرزیلی کیفی برابر اصل شده و یک حلقه لوح فشرده تهیه و به آدرس ذیل در مقابل رسید تحویل گردد بدیهی است کارفرما این حق را برای خود محفوظ می دارد و به مدارکی که پس از انقضا مهلت مقرر ارائه می گردد ترتیب اثر ندهد. ضمنا پس از بررسی های لازم اسناد - مناقصه به متقاضیان واجد شرایط تحویل داده خواهد شد.
حداقل امتیاز قابل قبول برای دعوت به مناقصه ۵۰می باشد
پس از بررسی های لازم اسناد مناقصه از روز شنبه مورخ97.8.19  به متقاضیان واجد شرایط در قبال واریز مبلغ 1.000.000  ریال به شماره حساب شبا IR880100004001115904021117 بانک مرکزی جمهوری اسلامی تحویل می گرد
نشانی محل اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه امور حقوقی و قراردادهای شرکت به نشانی: اهواز- کیلومتر ۱۲ جاده اهواز ماهشهر- نرسیده به پلیس راه  شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ساختمان شماره ۱ اتاق ۷ و مهلت ارائه و تحویل پاکت قیمت به کمیسیون مناقصات تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه 97.8.28 گشایش پیشنهادها راس ساعت 10:30 روز سه شنبه مورخ 97.8.29  در کمیسیون مناقصات واقع در ساختمان دو طبقه خواهد بود ضمنا تاریخ های اعلام شده قطعی نبوده و در صورت هر گونه تغییر، در  اسناد مناقصه قید می گردد.
همزمان با ارائه تقاضای شرکت در مناقصه ارائه اصل و یا برابر اصل گواهی نامه تعیین صلاحیت پیمانکاری در رشته مورد نظر و آگهی تغییرات مثبر به منظور تطبیق با تصویر آن الزامی بوده
ارائه  معرفی نامه و کارت ملی برای متقاضیان شرکت در مناقصه و نمایندگان شرکتها در همه مراحل لازم و ضروری می باشد در صورت عدم تکمیل و ارائه مدارک ارزیابی کیفی درخواست متقاضی مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
ضمنا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می توانند با تلفن ۰۹۱۳۲۴۳۴۰۶۸ تماس حاصل فرمایند
روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون (سهامی خام
WWW.NISOC.IR
WWW.IETS.MPORG.IR
MOGPC.NISOC.IR
خلاصه :
فراخوان مناقصه عمومی ,فراخوان احداث تعمیر پل، حوضچه انکر سیمانی
آدرس :
خوزستان, -
منبع :
محلی خوزستان 97.7.14