- 1323885
- 37
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تابلو برق سایت پردیس
شماره آگهی :
11971022001257
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:38:47
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ارتباطات زیر ساخت
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:11971022001257
نام دستگاه خریدار:شرکت ارتباطات زیر ساخت
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.21 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: تابلو برق سایت پردیس
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
توضیحات خریدار: بشرح پیوست. برای هماهنگی و برند المانهای تابلو با آقای بهمنیار تلفن 88113235 تماس بگیرید. هزینه نصب و راه اندازی با فروشنده است. ارایه مفاصا حساب بیمه برای هزینه نصب و راه اندازی الزامی است. ارائه پیش فاکتور و درج هزینه نصب در آن الزامی است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز:11971022001257
نام دستگاه خریدار:شرکت ارتباطات زیر ساخت
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.21 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: تابلو برق سایت پردیس
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
| ردیف | کدخدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد.مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-43-439 | سایر فعالیت های تخصصی ساختمان |
مورد | 1 | 1397.07.21 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام تابلو برق سایت پردیس
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.07.14