استعلام واشر
[ نسخه چاپی ]

استعلام واشر

شماره آگهی :
11971074000240
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:35:49
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب منطقه ای استان یزد
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971074000240
نام دستگاه خریدار: شرکت آب منطقه ای استان یزد 
تاریخ اعتبار: 1397.7.17 ساعت: 13:00
 ردیف کدکالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1  4091510666230001 واشر فلزی 25mm آب بندی پیستون و سیلندر ترمز لیفتراک مدل PC20 مرجع سازنده GECITLER کشور سازنده ترکیه مرجع عرضه کننده فرشاد علی پور عدد 900 1397.7.21
2 0974190752710008 واشر آب بند جنس لاستیکی سایز 100mm فشار 150 lbs نام تجارتی VISHAL مرجع عرضه کننده صنایع پتروشیمی آذربایجان  عدد 100 1397.7.21
3 0974190156300028 واشر آب بندی لاستیکی سایز 200mm ضخامت 306mm نام تجارتی کاریز مرجع عرضه کننده اروند کاریز  عدد 14 1397.7.21
4 0974190156300029 واشر آب بندی لاستیکی سایز 250mm ضخامت 9 mm نام تجارتی کاریز مرجع عرضه کننده اروند کاریز عدد 28 1397.7.21
5  0971110742990050 زانویی 11 درجه کلاس D چدنی سایز 200mm مرجع عرضه کننده ذوب ریزان همدان عدد 2 1397.7.21
6 0971310147490001 فلنج جوشی لبه دار جنس فولادی سایز 350mm فشار 10bar نام تجارتی میراب اتصال مرجع عرضه کننده میراب اتصال عدد 2 1397.7.21
7 0971310711340042 فلنج جوشی فلادی خطوط آبرسانی سایز 250mm مرجع سازنده چدنیت صدر عدد 2 1397.7.21
8 0971310144630037 فلنج جوشی فولادی سایز 400mm فشار 10atm مرجع عرضه کننده نهراب گستر اشتهارد عدد 2 1397.7.21
9 52111807748000033 پیچ و مهره با پیچ و مهره نیم رزوه جنس گالوانیزه شکل سر پیچ شش وش طول پیچ 110mm قطر پیچ 24 mm رزوه  پیچ 3 mm شکل مهره شش گوش ارتفاع مهره 19mm نام تجارتی FORGING مرجع عرضه کننده محمد حسن خوش نما دست 450 1397.7.21
10 0962700097560014 دریچه تخلیه آب جنس چدن نشکن سایز 200mm فشار 16 bar نام تجارتی میراب مرجع عرضه کننده میراب عدد 2 1397.7.21
11 5578150144630048 واشر تخت یک لا منجیددار لاستیکی کاربرد صنعت آب و فاضلاب سایز 350mm نام تجارتی نهراب مرجع عرضه کننده نهراب گستر اشتهارد عدد 20 1397.7.21
12  0974190156300031 واشر آب بندی لاستیکی سایز 400mm ضخامت 10mm نام تجارتی کاریز مرجع عرضه کننده اروند کاریز عدد 30 1397.7.21
13 5578150144630045 واشر تخت یم لا منجیددار لاستیکی کاربرد صنعت آب و فاضلاب سایز 150mm نام تجارتی نهراب گستر اشتهارد عدد 12 1397.7.21
14 0971260687920023 صافی تیپ T دو سر فلنج با توری استنلس استیل جنس چدن داکتیل سایز 150mm نوه اتصال فلنجی فشار 16bar نام تجارتی kh Ara Valve مرجع عرضه کننده آراشیر خراسان عدد 1 1397.7.21
15 0971260687920021 صافی تیپ T دو سر فلنج با توری استنلس استیل جنس چدن داکتیل سایز 100mm نوع اتصال فلنجی فشار 16bar نام تجارتی kh Ara Valve مرجع عرضه کننده آراشیر خراسان عدد 5 1397.7.21
توضیحات خریدار: ایران کد ها مشابه می باشند. مشخصات فنی و نحوه پرداخت در پیوست موجود می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, واشر
آدرس :
یزد, -
منبع :
سایت 1397.7.14