- 1323891
- 38
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام لوله فولادی
شماره آگهی :
11971074000239
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:35:16
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب منطقه ای استان یزد
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11971074000239
نام دستگاه خریدار : شرکت آب منطقه ای استان یزد
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.17 ساعت : 13:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : لوله فولادی 400.350.250.200.150.100
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0973100133040001 |
لوله
فولادی ERW طول 12M قطر 219/1 mm ضخامت 6/35mm گرید X42 کاربرد صنعتی و
ساختمانی شماره فنی IE02191006350304 مرجع عرضه کننده نورد و لوله صفا |
شاخه | 1 | 1397.07.21 |
| 2 | 0973100711340014 | لوله تاسیسات فولادی طول 6M قطر 100mm فشار 10bar مرجع عرضه کننده چدنیت صدر |
شاخه | 1 | 1397.07.21 |
| 3 | 0973100711340013 | لوله تاسیسات فولادی طول 6m قطر 150mm فشار 10bar مرجع عرضه کننده چدنیت صدر |
شاخه | 1 | 1397.07.21 |
| 4 | 0973100427180001 | لوله فولادی فشار 10bar سایز 200mm ضخامت 6mm طول 6m مرجع عرضه کننده رضا زارع جوکار صیقلانی |
عدد | 1 | 1397.07.21 |
| 5 | 0973100133040010 | لوله فولادی ERW طول 12m قطر 406/2mm ضخامت 6/3mm گرید ST37-2 کاربرد آب شماره فنی WE04062006301405 مرجع عرضه کننده نورد و لوله صفا |
شاخه | 6 | 1397.07.21 |
| 6 | 0973100133040015 |
لوله
فولادی ERW طول 12m قطر 355/6 mm ضخامت 6/35 mm گرید ST37 کاربرد آب شماره
فنی WE03556006351405 مرجع عرضه کننده نورد و لوله صفا |
شاخه | 7 | 1397.07.21 |
توضیحات خریدار : ایران کدها مشابه می باشند. مشخصات فنی و نحوه پرداخت در پیوست موجود می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام لوله فولادی
آدرس :
یزد, -
منبع :
سایت 97.07.14