مناقصه پروژه گالوانیزه نمودن حصارهای اطراف ایستگاه های...
[ نسخه چاپی ]

مناقصه پروژه گالوانیزه نمودن حصارهای اطراف ایستگاه های...

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 15:40:18
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/04
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت انتقال گاز
شرح آگهی :

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای؟

1- موضوع :پروژه گالوانیزه نمودن حصارهای اطراف ایستگاه های بشرویه ، نشتیفان و قاسم آباد در محدوده مرکزی بهره برداری گناباد

2- مهلت اعلام آمادگی ، دریافت اسناد مناقصه و مدارک استعلام ارزیابی کیفی ، حداکثر یک هفته پس از انتشار آگهی نوبت آخر

3- نام و نشانی دستگاه مناقصه گزار و محل دریافت اسناد : مشهد ، بلوار شاهنامه ، شاهنامه 35 ( شهید شعبانی) ، مجتمع شهید باقری ، امور پیمان ها

4- برآورد مناقصه مبلغ 3.631.993.275 ریال
5- نوع و مبالغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار/مناقصه : مبلغ 181.599.664 ریال
6-محل گشایش پاکت پیشنهاد قیمت: مشهد - بلوار شاهنامه- شاهنامه 35 ( شهید شعبانی) ، مجتمع شهید باقری
مناقصه گران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی منطقه 4 عملیات انتقال گاز به آدرس یا به سایت http://nigc-dist4.ir و یاwww.iets.mporg.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن 051-33004177 و شماره نمابر 051-33656898 تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی منطقه چهار عملیات انتقال گاز


خلاصه :
مناقصه ,مناقصه پروژه گالوانیزه نمودن حصارهای اطراف ایستگاه های...
آدرس :
-, -
منبع :
سایت 97.07.14