استعلام شان استریل یکبار مصرف جراحی30*30، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه بیست و نهم مرداد ماه 1405, استعلام شان استریل یکبار مصرف جراحی30*30، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
[ نسخه چاپی ]

استعلام شان استریل یکبار مصرف جراحی30*30، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه بیست و نهم مرداد ماه 1405, استعلام شان استریل یکبار مصرف جراحی30*30، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

شماره آگهی :
1105093563000638
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/05/29 - 2026-08-20 12:50:27
تاریخ شروع :
1405/05/29
نوع پایان آگهی :
1405/06/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
داروخانه های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105093563000638
نام دستگاه خریدار:داروخانه های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/25
شرح کلی نیاز: شان استریل یکبار مصرف جراحی30*30-
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- شان جراحی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 1 1405/06/01


توضیحات خریدار:فایل پیوست بررسی و تنها اقلام موجود قیمت گذاری شود. تأمین کننده و نمایندگی فروش , در سامانه آیمد ثبت شده باشند درصورتیکه کالا مشمول قیمت گذاری در سایت آیمد است مرجع قیمت فروش مراکز درمانی در سایت خواهد بود درج شود LOT و IRC کالا در فاکتور

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: داروخانه های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان

شهر: اصفهان

استان: اصفهان

دورنگار: 093-81396400

تلفن تماس: 093-81396400

آدرس پستی: خ استانداری- جنب بیمارستان خورشید

کد پستی: 8145843153

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: رضا

نام خانوادگی: طیبی نائینی

تلفن تماس: 031-32208585

خلاصه :
استعلام شان استریل یکبار مصرف جراحی30*30، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه بیست و نهم مرداد ماه 1405, استعلام شان استریل یکبار مصرف جراحی30*30، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت