استعلام نیرو رسانی 405-8، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه یکم شهریور ماه 1405, استعلام نیرو رسانی 405-8، سایت ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام نیرو رسانی 405-8، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه یکم شهریور ماه 1405, استعلام نیرو رسانی 405-8، سایت ستاد

شماره آگهی :
1105094599000033
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/01 - 2026-08-23 15:10:19
تاریخ شروع :
1405/06/01
نوع پایان آگهی :
1405/06/07
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
توزیع نیروی برق منطقه 1 شیراز
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105094599000033
نام دستگاه خریدار:توزیع نیروی برق منطقه 1 شیراز

شرح کلی نیاز: نیرو رسانی 405-8
توضیحات خریدار:نیرو رسانی 405-8

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: توزیع نیروی برق منطقه 1 شیراز

شهر: شیراز

استان: فارس

دورنگار: 071-32220006

تلفن تماس: 071-32220888

آدرس پستی: شیراز خیابان تختی نبش 17 امور توزیع برق شیراز 1

کد پستی: 7136858761

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: وجیهه

نام خانوادگی: حداد

تلفن تماس: 071-32220888


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید

خلاصه :
استعلام نیرو رسانی 405-8، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه یکم شهریور ماه 1405, استعلام نیرو رسانی 405-8، سایت ستاد
آدرس :
منبع :
سایت