مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و اجرای تک لبه وت پرس، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه یکم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و اجرای تک لبه وت پرس، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
[ نسخه چاپی ]

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و اجرای تک لبه وت پرس، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه یکم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و اجرای تک لبه وت پرس، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

شماره آگهی :
2005005602000005
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/01 - 2026-08-23 15:20:59
تاریخ شروع :
1405/06/01
نوع پایان آگهی :
1405/06/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری مرودشت استان فارس
شرح آگهی :
 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
 
مشخصات مناقصه عمومی
 
شماره مناقصه 2005005602000005  
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه تهیه و اجرای تک لبه وت پرس
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و اجرای تک لبه وت پرس
شرح مناقصه تهیه و اجرای تک لبه وت پرس پنجاه سانتی رفوژ وسط و کندرو بلوار جمهوری
استان محل اجرا فارس شهر محل اجرا مرودشت
طبقه بندی موضوعی خدمات بدون فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت تهیه و اجرای تک لبه وت پرس پنجاه سانتی رفوژ وسط و کندرو بلوار جمهوری
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی  
ردیف طبقه بندی موضوعی حوزه فعالیت
1 خدمات - کدينگ ISIC مهندسی عمران - ساخت سایر پروژه های مهندسی عمران
 
 
اطلاعات مناقصه گزار
 
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار شهرداری مرودشت استان فارس مسئول ثبت مناقصه طیبه کشاورزی
مرجع پاسخگویی کد پستی 7371876345
آدرس فارس، مرودشت، میدان امام خمینی(ره)، شهرداری مرودشت، ساختمان مرکزی
 
 
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
 
هزینه خرید اسناد ریال  
مبلغ تضمین واحد پول  
توضیحات  
 
 
اطلاعات زمانی
 
مهلت دریافت اسناد 1405/06/09 ساعت 18:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/19 ساعت 18:00
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/21 تا تاریخ 08:00 زمان اعتبار پیشنهاد 1405/12/29 تا ساعت 14:00
 
خلاصه :
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و اجرای تک لبه وت پرس، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه یکم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و اجرای تک لبه وت پرس، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت