- 2812664
- 23
- 1405/06/03
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام اجرای پروژه جدولگذاری(جوب 30 سانتی)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز سه شنبه سوم شهریور ماه 1405, استعلام اجرای پروژه جدولگذاری(جوب 30 سانتی)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
شماره آگهی :
1105113133000002
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/03 - 2026-08-25 13:35:38
تاریخ شروع :
1405/06/03
نوع پایان آگهی :
1405/06/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دهیاری نصیراباد بخش مرکزی شهرستان مشگین شهر
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105113133000002
نام دستگاه خریدار:دهیاری نصیراباد بخش مرکزی شهرستان مشگین شهر
شرح کلی نیاز: اجرای پروژه جدولگذاری(جوب 30 سانتی)
توضیحات خریدار:کارفرما در رد یا قبول هریک از پیشنهادات مختار است. 50 درصد مبلغ قرارداد بعد از اجرا و تحویل آن پرداخت خواهد شد و مابقی بعد از تامین و تخصیص اعتبار انجام خواهد گردید.
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دهیاری نصیراباد بخش مرکزی شهرستان مشگین شهر
شهر: مشگین شهر
استان: اردبیل
دورنگار: 045-32551400
تلفن تماس: 045-32551400
آدرس پستی: روستای نصیرآباد
کد پستی: 5668177584
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: افسانه
نام خانوادگی: محرمی نصرآبادی
تلفن تماس: 045-32551400
خلاصه :
استعلام اجرای پروژه جدولگذاری(جوب 30 سانتی)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز سه شنبه سوم شهریور ماه 1405, استعلام اجرای پروژه جدولگذاری(جوب 30 سانتی)، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت