استعلام طرح های بحران فردیس سال 1404 گروه هشت، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, استعلام طرح های بحران فردیس سال 1404 گروه هشت، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
[ نسخه چاپی ]

استعلام طرح های بحران فردیس سال 1404 گروه هشت، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, استعلام طرح های بحران فردیس سال 1404 گروه هشت، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

شماره آگهی :
1105005221001717
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/04 - 2026-08-26 15:18:37
تاریخ شروع :
1405/06/04
نوع پایان آگهی :
1405/06/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105005221001717
نام دستگاه خریدار:شرکت توزیع نیروی برق استان البرز

شرح کلی نیاز: طرح های بحران فردیس سال 1404 گروه هشت
توضیحات خریدار:تأمین ترانسفورماتور و پایه های بتونی فشار ضعیف و متوسط مورد نیاز این مناقصه از طریق شرکت توزیع برق فراهم می گردد و تأمین مابقی مصالح و دستمزد نصب و اجرا طرح به عهده پیمانکار می باشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شرکت توزیع نیروی برق استان البرز

شهر: کرج

استان: البرز

دورنگار: 026-32543730

تلفن تماس: 026-32122000

آدرس پستی: کرج- بلوار طالقانی شمالی -بلوار امام رضا-شرکت توزیع نیروی برق استان البرز

کد پستی: 3149684114

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: محسن

نام خانوادگی: علیخانی

تلفن تماس: 026-32122000


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید

خلاصه :
استعلام طرح های بحران فردیس سال 1404 گروه هشت، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, استعلام طرح های بحران فردیس سال 1404 گروه هشت، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت