مناقصه عمومی تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین - مناقصه روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, مناقصه عمومی تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین
[ نسخه چاپی ]

مناقصه عمومی تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین - مناقصه روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, مناقصه عمومی تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین

شماره آگهی :
شماره 1405/0556 - 01
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/05 - 2026-08-27 10:15:17
تاریخ شروع :
1405/06/04
نوع پایان آگهی :
1405/06/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت حمل‌ و نقل‌ ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام)
شرح آگهی :

آگهی فراخوان مناقصه عمومی شماره 1405/0556 - 01 (تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین شرکت گهر ترابر سیرجان)
شرکت حمل‌ و نقل‌ ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام) در نظر دارد به منظور تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین خود، اقدام به برگزاری مناقصه عمومی نماید. لذا کلیه پیمانکاران و مجموعه‌‌های واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی شرکت به نشانی‌های www.gttmco.com و www.35114.ir (بخش اخبار و مناقصه) نسبت به مشاهده شرایط و دریافت اسناد اقدام نمایند.
شرکت گهر ترابر سیرجان حق رد یا قبول هر یک از پیشنهادات شرکت‌کنندگان را محفوظ داشته و صرفا شرکت در مناقصه هیچ‌گونه حقی برای هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان ایجاد نخواد کرد.
هزینه آگهی بر عهده برنده مناقصه خواهد بود.
مهلت تحویل پاکات: تا ساعت 13 روز شنبه مورخ 1405.06.14
نشانی محل تحویل اسناد: سیرجان، بلوار صفارزاده، روبروی دادسرا، نبش صفارزاده 3، دبیرخانه شرکت گهر ترابر سیرجان.
تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر یا سایر هماهنگی‌ها:
09131799051 (آقای خراسانی)
دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت حمل‌و‌نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام)

 

خلاصه :
مناقصه عمومی تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین - مناقصه روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه 1405, مناقصه عمومی تهیه، حمل و اجرای باقی‌مانده عملیات اجرایی سوله انبار کارگاه حمل و نقل سنگین
آدرس :
منبع :
سایت