- 2812710
- 28
- 1405/06/07
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام محصورسازی چاه چالموره باشت (آبرسانی به 33 روستا) طبق برآورد پیوست، سایت ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام محصورسازی چاه چالموره باشت (آبرسانی به 33 روستا) طبق برآورد پیوست، سایت ستاد
شماره آگهی :
1105007010000026
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/07 - 2026-08-29 12:56:48
تاریخ شروع :
1405/06/07
نوع پایان آگهی :
1405/06/11
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105007010000026
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد
شرح کلی نیاز: محصورسازی چاه چالموره باشت (آبرسانی به 33 روستا) طبق برآورد پیوست
توضیحات خریدار:پرداخت براساس اوراق مالی واسلامی می باشد
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد
شهر: یاسوج
استان: کهگیلویه و بویراحمد
دورنگار: 074-33341111
تلفن تماس: 074-33341119
آدرس پستی: یاسوج-انتهای بلوار 45 متری ارم
کد پستی: 7591757878
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سیدمسعود
نام خانوادگی: موسوی منش
تلفن تماس: 074-33341119
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید
خلاصه :
استعلام محصورسازی چاه چالموره باشت (آبرسانی به 33 روستا) طبق برآورد پیوست، سایت ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام محصورسازی چاه چالموره باشت (آبرسانی به 33 روستا) طبق برآورد پیوست، سایت ستاد
آدرس :
منبع :
سایت