- 2812712
- 24
- 1405/06/07
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb، سایت ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb، سایت ستاد
شماره آگهی :
1105004106000763
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/07 - 2026-08-29 12:58:22
تاریخ شروع :
1405/06/07
نوع پایان آگهی :
1405/06/11
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105004106000763
نام دستگاه خریدار:شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | سوئیچ SAN | دستگاه | تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه | 1 | 1405/06/31 |
توضیحات خریدار:فروشنده میبایست مجوز افتا را داشته باشد
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان
شهر: بندرعباس
استان: هرمزگان
دورنگار: 076-31201402
تلفن تماس: 076-31201520
آدرس پستی: بندرعباس - بلوار جمهوری اسلامی - رو به روی ششصد دستگاه - شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان
کد پستی: 7913675115
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سیدحامد
نام خانوادگی: موسوی
تلفن تماس: 076-31201524
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید
خلاصه :
استعلام خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb، سایت ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید یک دستگاه SAN Switch مدل SN3600B-8-24-port 32Gb، سایت ستاد
آدرس :
منبع :
سایت