استعلام خرید دستگاه حضور و غیاب z k speed face H5L، سامانه ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید دستگاه حضور و غیاب z k speed face H5L، سامانه ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید دستگاه حضور و غیاب z k speed face H5L، سامانه ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید دستگاه حضور و غیاب z k speed face H5L، سامانه ستاد

شماره آگهی :
1105004137000155
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/07 - 2026-08-29 12:59:08
تاریخ شروع :
1405/06/07
نوع پایان آگهی :
1405/06/10
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل دادگستری
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105004137000155
نام دستگاه خریدار:اداره کل دادگستری
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/07
شرح کلی نیاز: خرید دستگاه حضور و غیاب z k speed face H5L
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دستگاه حضور و غیاب دستگاه لوازم التحریر و تجهیزات اداری 1 1405/06/17


توضیحات خریدار:هزینه حمل بر عهده تامین کننده می باشد-تسویه یک ماه بعد ازتحویل کالا(پیش فاکتور ثبت شود)ارائه صورتحساب الکترونیکی دارای کد مالیاتی الزامی است درصورت برنده شدن و عدم اجرای تعهد (انصراف) پیگرد قانونی می شود09173586035مهندس حاجی علیزاده

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: اداره کل دادگستری

شهر: بندرعباس

استان: هرمزگان

دورنگار: 076-33317890

تلفن تماس: 076-32161213

آدرس پستی: بلوار چمران (خواجه عطا) - ساختمان مرکزی دادگستری کل استان هرمزگان

کد پستی: 7917673169

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: حمید رضا

نام خانوادگی: بلاغی اینالو

تلفن تماس: 076-32161212

خلاصه :
استعلام خرید دستگاه حضور و غیاب z k speed face H5L، سامانه ستاد، استعلام روز شنبه هفتم شهریور ماه 1405, استعلام خرید دستگاه حضور و غیاب z k speed face H5L، سامانه ستاد
آدرس :
منبع :
سایت