استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد

شماره آگهی :
1105091006000069
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/10 - 2026-09-01 12:41:30
تاریخ شروع :
1405/06/09
نوع پایان آگهی :
1405/06/12
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری رامسر استان مازندران
شرح آگهی :

شماره نیاز: 1105091006000069
نام دستگاه خریدار:شهرداری رامسر استان مازندران

شرح کلی نیاز: استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت بمدت یکماه واحد موتوری مرحله دوم
توضیحات خریدار:ایران کد کالاهای انتخاب شده مشابه می باشد جزئیات در فایل پیوست درج پیش فاکتوردرسامانه الزامی می باشد.استعلام قیمت براساس برگه استعلام فایل پیوست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شهرداری رامسر استان مازندران

شهر: رامسر

استان: مازندران

دورنگار: 011-55256176

تلفن تماس: 011-55256173

آدرس پستی: رامسر- خیابان شهید مطهری- شهرداری رامسر

کد پستی: 4691849516

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: اسماعیل

نام خانوادگی: قربانی

تلفن تماس: 011-55258496


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه فرمایید

خلاصه :
استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد
آدرس :
منبع :
سایت