- 2812723
- 13
- 1405/06/10
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام ماژول با سیم تست ورزش قلبی و سیستمpc-ECG تعداد1دستگاه، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام ماژول با سیم تست ورزش قلبی و سیستمpc-ECG تعداد1دستگاه، سامانه ستاد
شماره آگهی :
1105093535000109
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/10 - 2026-09-01 12:42:12
تاریخ شروع :
1405/06/09
نوع پایان آگهی :
1405/06/11
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان امام خمینی ره کرمان
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105093535000109
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امام خمینی ره کرمان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/16
شرح کلی نیاز: ماژول با سیم تست ورزش قلبی و سیستمpc-ECG تعداد1دستگاه
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | دستگاه تست ورزش | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 1 | 1405/06/16 |
توضیحات خریدار:ایران کد مشابه میباشد هزینه ارسال با فروشنده میباشد کالای معیوب و مشکل دار عودت داده میشود کالا گارانتی دار باشد فروشنده حتما ایمد داشته باشد
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان امام خمینی ره کرمان
شهر: جیرفت
استان: کرمان
دورنگار: 034-43318502
تلفن تماس: 034-43316312
آدرس پستی: جیرفت-خیابان شفا
کد پستی: 7861764787
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجتبی
نام خانوادگی: شریفی گردین
تلفن تماس: 034-43319306
خلاصه :
استعلام ماژول با سیم تست ورزش قلبی و سیستمpc-ECG تعداد1دستگاه، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام ماژول با سیم تست ورزش قلبی و سیستمpc-ECG تعداد1دستگاه، سامانه ستاد
آدرس :
منبع :
سایت