مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه آسفالت معابر شهر شباب، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه آسفالت معابر شهر شباب، سامانه تدارکات الکترونیکی دولتمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای
[ نسخه چاپی ]

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه آسفالت معابر شهر شباب، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه آسفالت معابر شهر شباب، سامانه تدارکات الکترونیکی دولتمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای

شماره آگهی :
2005050367000003
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/10 - 2026-09-01 12:50:03
تاریخ شروع :
1405/06/09
نوع پایان آگهی :
1405/06/12
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری شباب استان ایلام
شرح آگهی :
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
 
مشخصات مناقصه عمومی
 
شماره مناقصه 2005050367000003  
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه  
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه آسفالت معابر شهر شباب
شرح مناقصه پروژه آسفالت معابر شهر شباب به شرح اسناد و صفحه توضيحات پيوستی . با توجه به اینکه در مرحله اول تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسیده بودند در این مرحله، این مناقصه با هر تعداد شرکت کننده بازگشایی خواهد شد
استان محل اجرا ایلام شهر محل اجرا شباب
طبقه بندی موضوعی خدمات با فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت پروژه آسفالت معابر شهر شباب به شرح اسناد و صفحه توضيحات پيوستی
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی  
ردیف طبقه بندی موضوعی حوزه فعالیت
1 خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه فصل هفتم . اندود و بندکشی - تهیه تمام مصالح و بندکشی بین جدول های بتنی پیش ساخته پرسی ماشینی با ملات پودرسنگ و سیمان ۲:۱، به ازای طول بندکشی اجرا شده.
2 خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه فصل پانزدهم . آسفالت - تهیه و اجرای بتن آسفالتی گوگردی با سنگ شکسته از مصالح رودخانه ای و قیر مناسب از رده عملکردی (PG)، برای قشر رویه (توپکا)، هرگاه دانه بندی مصالح صفر تا ۱۲٫۵ میلی متر باشد، به ازای هر سانتی متر ضخامت آسفالت.
3 خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه فصل بیستم . حمل و نقل - حمل به دپو مصالح حاصل از حفاری تونل با دستگاه TBM در زمین غیرسنگی
 
 
اطلاعات مناقصه گزار
 
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار شهرداری شباب استان ایلام مسئول ثبت مناقصه جبار رستمی مهر
مرجع پاسخگویی کد پستی 6951183899
آدرس استان ایلام شهرستان چرداول شهر شباب بلوار کشاورز
 
 
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
 
هزینه خرید اسناد ریال  
مبلغ تضمین واحد پول  
توضیحات  
 
 
اطلاعات زمانی
 
مهلت دریافت اسناد 1405/06/12 ساعت 14:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/22 ساعت 14:00
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/22 تا تاریخ 14:01 زمان اعتبار پیشنهاد 1406/06/31 تا ساعت 14:00
 
 
 
خلاصه :
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه آسفالت معابر شهر شباب، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه آسفالت معابر شهر شباب، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت