- 2812749
- 18
- 1405/06/12
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام صفحه نمایش/به فایل پیوست رجوع شود، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام صفحه نمایش/به فایل پیوست رجوع شود، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
شماره آگهی :
1105092544001678
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/12 - 2026-09-03 10:28:07
تاریخ شروع :
1405/06/11
نوع پایان آگهی :
1405/06/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
شرح آگهی :
شماره نیاز: 1105092544001678
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/08/09
شرح کلی نیاز: صفحه نمایش/به فایل پیوست رجوع شود.
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | قاب صفحه نمایش | عدد | تجهیزات چاپ و عکاسی، سمعی و بصری | 1 | 1405/07/11 |
توضیحات خریدار:با توجه به فوریت کالا اولویت با منابع درون استانی می باشد. مبلغ کل پیشنهاد مالی بارگزاری گردد.
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
شهر: اهواز
استان: خوزستان
دورنگار: 061-32249815
تلفن تماس: 061-32249815
آدرس پستی: اهواز - ناحیه صنعتی کارون - شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
کد پستی: 6176613164
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: حسین
نام خانوادگی: مومبنی
تلفن تماس: 061-34177087
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید
خلاصه :
استعلام صفحه نمایش/به فایل پیوست رجوع شود، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام صفحه نمایش/به فایل پیوست رجوع شود، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت