• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام سماور برقی 10 لیتری 2 عددسماور برقی 15 لیتری 1 عدد، سایت ستاد، استعلام روز چهارشنبه نوزدهم فروردین ماه 1405, استعلام سماور برقی 10 لیتری 2 عددسماور برقی 15 لیتری 1 عدد، سایت ستاد
گروه ها : تجهیزات آشپزخانه , لوازم خانگی , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : مرکز آموزشی و درمانی امام حسین استان البرز شماره : 1105094817000019
تاریخ شروع : 1405/01/19 تاریخ درج : 1405/01/19
آدرس :

شماره نیاز: 1105094817000019
نام دستگاه خریدار:مرکز آموزشی و درمانی امام حسین استان البرز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/01/31
شرح کلی نیاز: سماور برقی 10 لیتری 2 عدد،سماور برقی 15 لیتری 1 عدد(هر سه مورد ایستاده مدل هیئتی)-برند با کیفیت ایرانی-دارای استاندارد-پرداخت 2 ماهه
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سماور صنعتی دستگاه ماشین آلات و تجهیزات و ملزومات صنایع خدماتی 3 1405/01/22


توضیحات خریدار:ارائه پیش فاکتور با جزییات به همراه قیمت کل پیشنهادی با مهرشرکت الزامیست-هزینه حمل ونقل به عهده تامین کننده میباشد-این مرکز بنا به صرفه و صلاح در رد یا قبول پیشنهادات مختار میباشد.ش ملی:14011844995/شماره تماس انباردار:02634193192

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مرکز آموزشی و درمانی امام حسین استان البرز

شهر: کرج

استان: البرز

دورنگار: 026-34193203

تلفن تماس: 026-34193000

آدرس پستی: کرج جاده محمد شهر بعد از فروشگاه رفاه خیابان منصور بخت بیمارستان امام حسین (ع)

کد پستی: 3184669519

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: عزت

نام خانوادگی: یوسفی

تلفن تماس: 026-34193000

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.