• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام روغن SSR جهت اقلام کمپرسور ( 16 بشکه 20 لیتری ) مطابق شرح پیوست، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز سه شنبه دهم شهریور ماه 1405, استعلام روغن SSR جهت اقلام کمپرسور ( 16 بشکه 20 لیتری ) مطابق شرح پیوست، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : انواع روغن صنعتی , فرآورده های نفتی , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی شماره : 1105091701001494
تاریخ شروع : 1405/06/10 تاریخ درج : 1405/06/10
آدرس :

 

شماره نیاز: 1105091701001494
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: روغن SSR جهت اقلام کمپرسور ( 16 بشکه 20 لیتری ) مطابق شرح پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- روغن موتور لیتر سوخت و انواع مکمل ها 16 1405/06/21


توضیحات خریدار:ایران کد مشابه است/ پیشکرایه/ تولید داخلی/ ارائه پیشنهاد فنی الزامی است در صورت عدم ارائه پیشنهاد باطل می گردد/در تقاضاهای بیشتر از یک قلم ، قیمت کل تقاضا در سامانه درج گردد و ریز قیمت اقلام پیوست گردد/ به همراه تست میدانی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی

شهر: شیراز

استان: فارس

دورنگار: 071-32314400

تلفن تماس: 071-32314400

آدرس پستی: شیراز بلوار کریمخان زند نبش کوچه پروانه

کد پستی: 7135717991

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: علی

نام خانوادگی: گودرزی

تلفن تماس: 071-32138646


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.