• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام خرید چکش تخریب برقی طبق مشخصات فایل پیوست، سامانه ستاد، استعلام روز پنجشنبه دوازدهم شهریور ماه 1405, استعلام خرید چکش تخریب برقی طبق مشخصات فایل پیوست، سامانه ستاد
گروه ها : تجهیزات و ماشین آلات صنعتی , تجهیزات و ماشین آلات حفاری , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : مجتمع طلای موته استان اصفهان شماره : 1105001546000575
تاریخ شروع : 1405/06/12 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

شماره نیاز: 1105001546000575
نام دستگاه خریدار:مجتمع طلای موته استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/30
شرح کلی نیاز: خرید چکش تخریب برقی طبق مشخصات فایل پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- چکش تخریب دستگاه ماشین آلات و ابزارهای عمومی یا خاص خودرو 1 1405/06/17


توضیحات خریدار:ارسال تا نزدیکترین باربری به مجتمع بر عهده فروشنده می باشد. ثبت فاکتور در سامانه مودیان با کد شعبه 0004 الزامی می باشد. اطلاعات فنی آقای جعفری 03153134435

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مجتمع طلای موته استان اصفهان

شهر: شاهین شهر و میمه

استان: اصفهان

دورنگار: 031-45336130

تلفن تماس: 031-45336288

آدرس پستی: میمه صندوق پستی117 مجتمع طلای موته

کد پستی: 8353135531

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: فرزاد

نام خانوادگی: هادی

تلفن تماس: 031-45336240


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.