• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام کیت آزمایشگاهی طبق لیست پیوست -پیش فاکتور پیوست شود، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز پنجشنبه دوازدهم شهریور ماه 1405, استعلام کیت آزمایشگاهی طبق لیست پیوست -پیش فاکتور پیوست شود، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی , کلیه خدمات و تجهیزات پروژه های دریایی-اسکله،موج شکن ، مشاوره سازه های دریایی - , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : بیمارستان سینا شماره : 1105030550000098
تاریخ شروع : 1405/06/12 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

شماره نیاز: 1105030550000098
نام دستگاه خریدار:بیمارستان سینا
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/16
شرح کلی نیاز: کیت آزمایشگاهی طبق لیست پیوست -پیش فاکتور پیوست شود.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کیت آزمایشگاهی انرژی عدد هنر و موسیقی، صنایع دستی، اسباب بازی و آموزشی 1 1405/06/16


توضیحات خریدار:تسویه مدت دار -هزینه ارسال کالا پای فروشنده -ارسال کالا قبل از ساعت 12 جهت اطلاعات بیشتر باشماره63121455-021 آقای جعفری مسئول فنی آزمایشگاه تماس گرفته شود

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: بیمارستان سینا

شهر: تهران

استان: تهران

دورنگار: 021-66348582

تلفن تماس: 021-66348582

آدرس پستی: تهران - خیابان امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد بیمارستان سینا

کد پستی: 1136746911

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: ایمان

نام خانوادگی: نیکوکار

تلفن تماس: 021-63121409


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.