- 1323408
- 44
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام فعالیت های نصب تاسیسات برق ...
شماره آگهی :
11971022001252
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:51:25
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ارتباطات زیرساخت
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11971022001252
نام دستگاه خریدار: شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.21 ساعت: 08:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
توضیحات خریدار 1- جدول اعلام قیمت پیوست را بدون محاسبه ارزش افزوده تکمیل؛ مهر، امضا، اسکن و پیوست نمایید.
2- مستندات ثبت شرکت، گواهی عضویت ارزش افزوده پیوست شود.
3- در صورت امکان از محیط کار بازدید و صورتجلسه تنظیم فرمایید.
4- پشتیبانی فنی در محل ضروری است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971022001252
نام دستگاه خریدار: شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.21 ساعت: 08:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
| ردیف | کدخدمت | نام خدمت |
واحداندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-43-432 | فعالیت های نصب تاسیسات برق، لوله کشی و سایر تاسیسات ساختمان |
مجموعه | 1 | 1397.07.21 |
2- مستندات ثبت شرکت، گواهی عضویت ارزش افزوده پیوست شود.
3- در صورت امکان از محیط کار بازدید و صورتجلسه تنظیم فرمایید.
4- پشتیبانی فنی در محل ضروری است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام فعالیت های نصب تاسیسات برق ...
آدرس :
همدان, -
منبع :
سایت 1397/07/14