استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد
[ نسخه چاپی ]

استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد

شماره آگهی :
1105060023001247
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/10 - 2026-09-01 12:48:49
تاریخ شروع :
1405/06/09
نوع پایان آگهی :
1405/06/11
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان جهرم
شرح آگهی :

 

شماره نیاز: 1105060023001247
نام دستگاه خریدار:دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان جهرم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/14
شرح کلی نیاز: پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عدد جهت بیمارستان سیدالشهدا
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- پودر زغال فعال عدد داروها و فرآورده های دارویی 200 1405/06/28


توضیحات خریدار:پرداخت 4 ماهه.((هزینه حمل تا مرکز درمانی با فروشنده))پاسخ های بدون الصاق پیش فاکتور بررسی نخواهد شد.فروشنده در سامانه آی مد عضوونماینده رسمی باشد.درصورت موجودی کامل لیست فوق قیمت گذاری شود.کارشناس: بهادریان 09177927515.07154475123

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان جهرم

شهر: جهرم

استان: فارس

دورنگار: 071-54440823

تلفن تماس: 071-54340405

آدرس پستی: انتهای خیابان مطهری، سایت پردیس، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جهرم

کد پستی: 7414846199

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: مهدی

نام خانوادگی: هادی پورقطب آبادی

تلفن تماس: 071-54336088

خلاصه :
استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام پودر چارکول 40 گرمی تعداد: 200 عددجهت بیمارستان سیدالشهدا، سایت ستاد
آدرس :
منبع :
سایت