- 1323414
- 45
- 1397/07/14
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده فروش 4 دستگاه کامیونت هیوندای با کاربری زباله کش
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:52:43
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/08/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
معاون اجرای اسناد رسمی کرج
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
کلاسه 9602807
معاون اجرای اسناد رسمی کرج
مزایده 1- ششدانگ یک دستگاه کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 با کاربری طباله کش به شماره شهربانی 857 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.100.000.000 ریال
2- مزایده کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 با کاربری زباله کش به شماره شهربانی 862 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.300.000.000 ریال
3- مزایده کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 به شماره شهربانی 841 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.500.000.000 ریال
4- مزایده کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 به شماره شهربانی 856 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.300.000.000 ریال
مزایده در روز سه شنبه مورخ 97.8.1 از ساعت 9 الی 12
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
کلاسه 9602807
معاون اجرای اسناد رسمی کرج
مزایده 1- ششدانگ یک دستگاه کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 با کاربری طباله کش به شماره شهربانی 857 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.100.000.000 ریال
2- مزایده کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 با کاربری زباله کش به شماره شهربانی 862 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.300.000.000 ریال
3- مزایده کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 به شماره شهربانی 841 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.500.000.000 ریال
4- مزایده کامیونت هیوندای سفید رنگ مدل 1396 به شماره شهربانی 856 ع 74 ایران 78 به ارزش 1.300.000.000 ریال
مزایده در روز سه شنبه مورخ 97.8.1 از ساعت 9 الی 12
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده،مزایده فروش 4 دستگاه کامیونت هیوندای با کاربری زباله کش
آدرس :
البرز, -
منبع :
محلی البرز 97.7.14