مناقصه خرید انواع کنتور تکفاز
[ نسخه چاپی ]

مناقصه خرید انواع کنتور تکفاز

شماره آگهی :
شماره 96-97 - نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:52:46
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت توزیع برق فارس
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای (شماره 96 - 97 )؟
شناسه آگهی 262515
1- نام مناقصه گزار : شرکت توزیع برق فارس به ادرس شیراز خیابان معدل حد فاصل فلسطین و ملاصدرا تلفن : 80- 32319374 تلفن امور تدارکات 32317869-071
2- موضوع مناقصه: خرید انواع کنتور تکفاز از تولید کنندگان دارای صلاحیت از شرکت توانیر
3- زمان دریافت اسناد مناقصه : در ساعت اداری (از ساعت 7:30 الی 14:30) از تاریخ 97.7.14 لغایت 97.07.18 به مدت 5 روز کاری
4- مدارک مورد نیاز جهت تحویل اسناد: فیش واریزی به مبلغ 220.000 ریال واریز به حساب جاری شماره 74827-07860 بانک تجارت شعبه فلسطین شیراز
5-آدرس محل دریافت اسناد: دسترسی به اسناد مناقصه از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس WWW.SETADIRAN.IR امکان پذیر می باشد
آدرس محل دریافت پیشنهادها: شیراز خیابان معدل حد فاصل فلسطین و ملاصدرا شرکت توزیع نیروی برق استان فارس امور تدارکات تلفن 32318617
7- زمان تحویل اسناد: حداکثر تا ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 97.7.30
8- محل برگزاری مناقصه : شرکت توزیع نیروی برق استان فارس طبقه اول معاونت پشتیبانی
9- زمان بازگشایی پاکات پیشنهادهای واصله در ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 97.7.30 با حضور اعضای کمیسیون مناقصه باز و قرائت می گردد به پیشنهادهای فاقد امضا مشروط مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از موعد مقرر در بند 7 اگهی مناقصه واصل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد
10- ذکر شماره مناقصه روی پاکات الزامی بوده و حضور پیشنهاددهندگان درجلسه ازاد است
11- تضمین شرکت در مناقصه مبلغ  850.000.000 ریال که به صورت ضمانتنامه معتبر بانکی ،چک بانکی یا چک تضمین شده در وجه مناقصه گزار یا مطالبات بلوکه شده توسط امور مالی این شرکت می باشد که بایستی در پاکت الف قرار گرفته و همزمان با سایر پاکات تحویل مناقصه گزار گردد ضمنا تضمین کمتر از مبلغ یاد شده یا سایر موارد (چک شخصی وجه نقد و...) قابل قبول نمی باشد .
12- شرکت توزیع برق فارس در رد یا قبول کلیه پیشنهادات مختار می باشد
13- پرداخت هزینه حمل و کسورات قانونی به عهده برنده مناقصه می باشد
14- سایر اطلاعات و جزییات مربوطه در اسناد مناقصه مندرج است
شرکت توزیع نیروی برق استان فارس
خلاصه :
آگهی مناقصه, مناقصه خرید انواع کنتور تکفاز
آدرس :
فارس, فارس
منبع :
محلی فارس 97.7.14