- 1323416
- 48
- 1397/07/14
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام چسب زخم...
شماره آگهی :
11975000000086
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:52:59
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11975000000086
نام دستگاه خریدار: بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 07:00
شرح کلی نیاز: چسب زخم لکوپلاست زینک اکساید ابعاد 5x5cm کارتن 180 عددی مرجع عرضه کننده ایران بهکار نام تجارتی MEHECO
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: پرداخت 3 هفته بعد از تحویل کالا و دریافت فاکتور
تحویل در محل انبار کالای بیمارستان - هزینه کرایه بر عهده فروشنهد میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11975000000086
نام دستگاه خریدار: بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 07:00
شرح کلی نیاز: چسب زخم لکوپلاست زینک اکساید ابعاد 5x5cm کارتن 180 عددی مرجع عرضه کننده ایران بهکار نام تجارتی MEHECO
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | تعداد / مقدار | واحد شمارش | تاریخ نیاز |
| 1 | 2132124195790007 | چسب زخم لکوپلاست زینک اکساید ابعاد 5x5cm کارتن 180 عددی مرجع عرضه کننده ایران بهکار نام تجارتی MEHECO |
کارتن | 22 | 1397.07.18 |
تحویل در محل انبار کالای بیمارستان - هزینه کرایه بر عهده فروشنهد میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام چسب زخم...
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, بویراحمد
منبع :
سایت 97.07.14