استعلام شارژ کپسول های آتش نشانی...
[ نسخه چاپی ]

استعلام شارژ کپسول های آتش نشانی...

شماره آگهی :
11970012000269
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/14 - 2018-10-06 12:57:24
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
وزارت کشور
شرح آگهی :

استعلام ؟
شماره نیاز: 11970012000269
نام دستگاه خریدار: وزارت کشور 
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: شارژ کپسول های آتش نشانی
اطلاعات خدمات مورد نیاز:

ردیف کدخدمت نام خدمت تعداد / مقدار واحد اندازه تاریخ نیاز
 1  ژ - 82 - 829 سایر فعالیت های خدمات 
پشتیبانی کسب و کار
طبقه بندی نشده در جای دیگر
دستگاه  475 1397.07.18

توضیحات خریدار: ایران کد مشابه است مشخصات دقیق فنی، تعداد و نوع کپسول های آتش نشانی که نیاز به شارژ دارند و خواست های این وزارتخانه در قسمت مدارک پیوستی ضمیمه می باشد. 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام, استعلام شارژ کپسول های آتش نشانی...
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.07.14